Addess Erkek Öğrenci Evleri

Addess Erkek Öğrenci Evleri

Addess Erkek Öğrenci Evleri

Edirne ili , Merkez ilçesinde yer alan Adress Erkek Öğrenci Yurtları 1993 yılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir.2005-2006 yılı içerisinde İşletme sayısını 4’e çıkartmıştır. Yurt öğrencilere evlerindeki gibi konforlu , rahat ,sıcak ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Erkek öğrenciler için yemek problemlerine çözüm sağlamak adına örgün ve ikinci öğretim öğrencilerinin giriş çıkış saatlerine uygun olacak şekilde yemek imkanı sağlamaktadır.

Öğrencilerinin güvenliği için yurt, 24 saat güvenlik personeliyle korunmakta , bina içi ve bina dışı olacak şekilde 7/24 güvenlik kamera sistemleriyle izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. 4 katlı binadan oluşan yurt içerisinde 75 yatak mevcuttur. 1 kişilik 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere oda seçenekleri bulunmaktadır. Odalarında ortapedik bazalı yataklar,24 saat sıcak su ,buzdolabı, kişisel elbise dolapları ,çamaşır masaları, oda içinde banyo -tuvalet,kitaplık, televizyon, sınırsız wifi imkanı bulunmaktadır. Yurt, 24 saat sorumlu çalışanları ve temizlik personelleri ile hizmet vermektedir.

Addess Erkek Öğrenci Evleri

Öğrenci Yurdunda ısı ve ses yalıtımı yapılmış ve her türlü gürültüye ve hava şartlarına karşı önlem alınmıştır.Merkezi ısınma sistemi ile öğrencilerin konforu öncelik olarak belirlenmiştir. Yurt konumu itibariyle merkezde yer almakla beraber Ayşe Kadın Yerleşkesine 1 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bununla birlikte Trakya üniversitesi uygulamalı bilimler yüksekokuluna ve yabancı diller yüksekokuluna da yürüme mesafesinde

Addess Erkek Öğrenci Evleri

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir