Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesi Kampüs Bölgesinde, 2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayı ile 210 yatak kapasiteli ve Yemekli Statüde Yurt Açma İzin Belgesine sahip Özel Öğrenci Yurdu olarak faaliyet göstermektedir.

Adatoria

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu
Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile sahip olduğumuz ilerici misyon sayesinde ve donanım, kalite, hizmet ve öğrenci memnuniyeti bakımdan en iyi yurtları arasında olmayı başardık. Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, doğal güzelliklerle bezenmiş bir çevreye sahip olması ile dikkat çekmektedir. Sakarya Üniversitesi’ni kazanan öğrencilerimize yurt kampüsümüzü gezip görmeleri için tavsiyede bulunabilirim.

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Odaları
Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Odaları

Yurdumuz, Sakarya Üniversitesi, Kampüs Bölgesinde  bulunmakla birlikte tam donanımlı 95 suit odasıyla, açık ve kapalı sosyal alanlarıyla her şey dahil yönetim sistemiyle kaliteden asla ödün vermeden, sürekli yurt öğrencilerine sunulan meslek içi eğitim ve konferanslarla kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile mükemmeliyetçi hizmetler sunmaktadır. Tabiki de sunulan hizmetler içerisinde siz öğrencilerin en dikkatini çeken ücretsiz WİFİ hizmetidir. 7 gün 24 saat boyunca sınırsız WİFİ hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizler bir öğrenci yurdunun sadece barınılacak bir yer olarak görülmesine karşıyız. Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, gerek konum ve çevresi gerekse hizmetler bütünü bakımdan, siz değerli öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayıp bunları karşılamak amacıyla projelendirildi ve hizmete açılmıştır.

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım
Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir