Adatepe Kız Öğrenci Apartı

Adatepe Kız Öğrenci Apartı

Sakarya ili, Serdivan ilçesinde bulunan Adatepe Kız Öğrenci Apartı kaliteden ödün vermeden öğrencilerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmış bir kız öğrenci yurdu olması yönüyle dikkat çekmektedir. Yurdun en büyük amacı öğrencileri evlerinde gibi hissettirerek onlara güven ve huzur duygusunu aşılamaktır.

Adatepe Kız Öğrenci Apartı
Adatepe Kız Öğrenci Apartı

Adatepe Kız Öğrenci Apartı

Sakarya’da Kız Yurdu ve Sakarya’da Erkek Öğrenci Yurtları olmak üzere, sektöründe markalaşmış olan Adatepe Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, Sakarya’da birisi kız öğrenci yurdu diğeri de Erkek Öğrenci Yurdu yani toplamda 2 Şubesi ile hizmet vermektedir. Toplamda 130 yatak kapasitesiyle hizmet veren kız öğrenci yurdu öğrencilerin her türlü gereksinimini düşünmüş ve bunları 1. Kalite olacak şekilde temin etmiştir. Her odada televizyon ve uydu yayını, sınırsız internet bağlantısı, mini buzdolabı, kişiye özel çalışma masası, giysi dolabı,nevresim takımları, duş ve wc vardır. Kısacası bir evde olması gereken her şeyi Adatepe Kız Öğrenci Apartı’nda bulabilmek mümkündür.

Adatepe Kız Öğrenci Apartı Odaları
Adatepe Kız Öğrenci Apartı Odaları

Sakarya Kız Yurdu denince hemen akıllara kaliteli hizmeti, nefis yemekleri, kolay ulaşımı ile Adatepe Kız Öğrenci Yurtları gelmektedir. Sakarya kız yurtları öğrencilerin en yoğun şekilde kullandıkları sosyal alan olan Çarşı Merkezde Kız Öğrenci yurdu şubesi olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Adatepe Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nın tüm şubeleri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bulunup, düzenli olarak bakanlık müfettişlerince denetlenmektedir. Adatepe Kız Ve Erkek Öğrenci Yurtlarının tüm şubelerinin Sakarya Üniversitesi’ne ulaşımının kolay olması ayrıca kız ve erkek öğrenci yurtlarımızda ekstra olarak Ücretsiz Servis Hizmeti sunulmaktadır.

Adatepe Kız Öğrenci Apartı Ulaşım
Adatepe Kız Öğrenci Apartı Ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir